הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "התפקיד שלנו למצוא פיתרונות"

"התפקיד שלנו למצוא פיתרונות"

סוף המסע: הפועל מודחת מהגביע אחרי הפסד 83:66 בדרבי. ברביעי: משחק על ההעפלה לשלב הבא בליגה הבלקנית. קאסטריטיס: "אנחנו לא כאן כדי לתרץ, הבעיות שלנו לא מעניינות אף אחד ואנחנו לא יכולים להיות אומללים".

03/01/2021

הפועל SP מצר ת"א יצאה לדרבי בגביע בניסיון לעשות היסטוריה ולראשונה, לנצח את מכבי בחוץ במסגרת הגביע, אבל הרכב חסר ועוד יותר מכך - חיסרון מתחת לסלים - הכריע בסופו של דבר את הדרבי לטובת הצהובים. הפועל עוד הצליחה להוריד ל-54:62 לקראת סיום הרבע השלישי, אך לא יותר מכך. 

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: טוקוטו 19 (8-14 מהשדה, 6 ריבאונדים), מדר 14 (6-13 מהשדה, 9 אסיסטים), יורק 13 (2-10 לשלוש), טימור 8 (2-7 מהשדה), אפשואו 6, מור 3 (1-4 מהשדה), קופרברג 2 (1-4 מהשדה), אדם 1.

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס סיכם: "לא התחלנו את המשחק כמו שצריך, והיינו צריכים להתמודד עם פיגור דו-ספרתי בשלב מוקדם. שיחקנו טוב יותר בהמשך, אבל אנחנו לא כאן כדי לתרץ אלא בשביל למצוא פיתרונות. השחקנים נתנו את מה שיש להם ברבע השלישי והצלחנו להוריד מעט את ההפרש, אבל הרוטציה הקצרה לא אפשרה לנו להמשיך בקו הזה. ברור שהיינו צריכים להתמודד טוב יותר עם ז'יז'יץ אבל אני לא מאשים את השחקנים, הם ניסו והתאמצו, ואני בטוח שבמשחקים הקרובים הפועל תיראה הרבה יותר טוב. עכשיו כולנו צריכים להקריב בשביל המועדון והקבוצה כדי שנוכל לנצח משחקים, אנחנו לא יכולים להיות אומללים והבעיות שלנו לא מעניינות אף אחד. אנחנו נמצא את הפיתרונות".

ג'יי פי טוקוטו הוסיף: "התכוננו למשחק גם בסיטואציה שטייריק ג'ונס ישחק וגם לסיטואציה שלא. הם הביסו אותנו בריבאונד וזה מה שהכריע. בסופו של דבר אתה משחק עם הקלפים שיש לך, ולנו היו חסרים כמה היום. אני בטוח שההצטרפות של טייריק משפר אותנו, הוא גבוה טוב שמגן על הטבעת, בחור חזק ואנרגטי שנראה טוב באימונים. אני בטוח שהוא ישנה דברים עבורנו וישפר אותנו כקבוצה".

הפועל מסיימת את דרכה בליגה הבלקנית

הפועל מסיימת את דרכה בליגה הבלקנית

15/01/2021
בלקנית: הפועל יוצאת למשחק מכריע בחולון

בלקנית: הפועל יוצאת למשחק מכריע בחולון

14/01/2021
בלקנית: הפועל בשלב הבא לאחר ניצחון בחיפה

בלקנית: הפועל בשלב הבא לאחר ניצחון בחיפה

09/01/2021