הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "לא ידענו להישאר קרובים לירושלים"

"לא ידענו להישאר קרובים לירושלים"

הפועל מפסידה לראשונה העונה בבית 88:76 להפועל ירושלים, ובראשון תארח את מכבי חיפה רגע לפני פגרת הנבחרות. "הייתה לנו תחושה שאנחנו יכולים לנצח, אבל ירושלים עשו את הפעולות הנכונות החל מאמצע הרבע השלישי"

17/11/2020

ארבעה ימים אחרי הניצחון על נס ציונה, הפועל SP מצר ת"א אירחה את הפועל ירושלים למשחק הליגה השלישי של העונה, ממנו ירדה מנוצחת 88:76. 

המחצית הראשונה עוד הייתה צמודה, לאחר פתיחה טובה של הפועל הקבוצות החליפו את היתרון מספר פעמים, עד שירושלים ברחה מעט לקראת הירידה למחצית. 30:37 לאורחים. 

הפועל הצליחה להשוות במהלך הרבע השלישי, 58:58. אך אז ירושלים ברחה ליתרון דו ספרתי עליו שמרה עד לסיום. ביום ראשון תארח הפועל את מכבי חיפה ולאחר מכן תצא לפגרת הנבחרות. 

קלעו להפועל: ים מדר 23, בר טימור 15, וולטר למון ג'וניור 12, רג'י אפשואו 10, טאליב זאנה 8, יונתן מור 4, דניאל קופרברג וחואקין שוכמן 2 כ"א.

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס סיכם: "אנחנו תמיד משחקים כדי לנצח, ללא קשר לזהות היריבה או מצב הסגל שלנו. יש לנו בעיות, אם בפן המקצועי ואם בענייני פציעות כמו שוכמן, זאנה ודיבלר וזה בדיוק הזמן של השחקנים שמשחקים לשים את הלב על המגרש. הייתה לנו תחושה שאנחנו יכולים לנצח עד אמצע הרבע השלישי, אבל ירושלים ידעו לברוח ולהכריע את המשחק. יש לנו משחק חשוב מאוד מול מכבי חיפה ולאחר מכן נעשה הערכת מצב לגבי הסגל, אנחנו נתמוך בכל שחקן שנמצא פה עד הרגע האחרון. 

קפטן הקבוצה ים מדר: "אני חושב שלא ידענו להיות עקביים לאורך הרבה דקות. היו לנו דקות טובות אבל לא ידענו להישאר קרובים עד הסוף. אנחנו צריכים לעשות דברים אחרת, וטוב יותר. מבחינה אישית אני מתנתק בכל מה שקורה מסביב, נמצאים יותר עם הקבוצה ובאווירה של קבוצה. יש לנו משחק חשוב מאוד נגד מכבי חיפה ביום ראשון וצריך להתכונן אליו כמו שצריך כדי להשיג את התוצאה שאנחנו רוצים. אני מאוד מתרגש לקראת ליל הדראפט, זה משהו שכל ילד חולם עליו ואני מקווה להגשים את החלום שלי". 

הפועל מסיימת את דרכה בליגה הבלקנית

הפועל מסיימת את דרכה בליגה הבלקנית

15/01/2021
בלקנית: הפועל יוצאת למשחק מכריע בחולון

בלקנית: הפועל יוצאת למשחק מכריע בחולון

14/01/2021
בלקנית: הפועל בשלב הבא לאחר ניצחון בחיפה

בלקנית: הפועל בשלב הבא לאחר ניצחון בחיפה

09/01/2021