מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

ישמעאל (איש) וויינרייט חתם בהפועל "שלמה" תל אביב לשתי העונות הקרובות. ג'ורג' חינאס: "שחקן קשוח שחושב קודם כל על הקבוצה". ווינרייט: "לא יכול לחכות להתחיל לעבוד"

10/07/2024

ווינרייט, 29, 1.98, שמשחק בעמדות 3 ו-4, רשם בשלוש העונות האחרונות כ-130 הופעות ב-NBA, בעיקר בפיניקס סאנס, ובמהלכן שיחק גם תקופה קצרה בליגת הפיתוח.

הפורוורד האמריקני שיחק לפני כן בשטרסבורג הצרפתית שם העמיד ממוצעים של 11.6 נקודות, 4.6 ריבאונדים וכ-2 חטיפות ב-27 דקות, ובראסטה וכטה הגרמנית שם העמיד ממוצעים של 10.3 נקודות, 5.5 ריבאונדים וכ-2 חטיפות ב-28 דקות. במהלך שנתיים אלה שיחק גם בליגת האלופות של פיב"א.

ווינרייט, שנולד בארה"ב אך ייצג את נבחרת אוגנדה, שיחק כדורסל במשך 4 שנים במכללת ביילור, ואחריהן שנה אחת בקבוצת הפוטבול של המכללה בעמדת ה"טייט אנד", אך לא המשיך לקריירת פוטבול מקצוענית.

המנהל המקצועי ג'ורג' חינאס: "איש הוא אחד השחקנים הכי קשוחים שאוהד כדורסל יכול לצפות לראות על המגרש. הוא ווינר אמיתי שחושב קודם כל על חבריו לקבוצה ולא על עצמו, ויעשה הכל כדי לעזור לקבוצה להשיג את הניצחון".

וויינרייט הוסיף לאחר החתימה: "אני שמח מאוד להיות חלק מהארגון הזה. אני לא יכול לחכות לעלות על המגרש, להתחיל לעבוד עם החברים האחרים בקבוצה, ולהביא ניצחונות למועדון ולאוהדים המדהימים של הפועל תל אביב".
הקיץ של הפועל: מה הלו"ז?

הקיץ של הפועל: מה הלו"ז?

22/07/2024
ברוך הבא, פטריק בברלי!

ברוך הבא, פטריק בברלי!

16/07/2024
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024