מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | ג'ורג' הינאס מונה למנהל המקצועי של הפועל תל אביב

ג'ורג' הינאס מונה למנהל המקצועי של הפועל תל אביב

מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב מודיע על מינויו של ג'ורג' הינאס לתפקיד המנהל המקצועי של הקבוצה. הינאס ינחת בישראל בקרוב ויחל בהכנות המקצועיות לעונה הבאה.

11/06/2024
הינאס למד ניהול ספורט בגרמניה והיה מנהלה המקצועי של א.א.ק אתונה בשנים האחרונות. תחת ניהולו המקצועי המועדון היווני זכה פעם אחת בליגת האלופות של פיב"א, הגיע בעונה נוספת לגמר המפעל, זכה בשני גביעים ביוון והעפיל לגמר פלייאוף הליגה היוונית.

הינאס יהיה אחראי על הקמתה ופיתוחה של החטיבה המקצועית של המועדון. במסגרת תפקידו ינהל את כלל העובדים הקשורים בפעילות המקצועית: צוות המאמנים, השחקנים, צוות ניהול הקבוצה, הצוות הרפואי, סקאוטים, אנליסטים וכל פונקציה מקצועית נוספת שתצטרף למועדון.

תחת אחריותו של הינאס יהיו גם קבוצת הבת של המועדון, גיוס השחקנים והמעקב אחרי שחקנים מושאלים. 

עידן פלדה שעסק רבות במהלך העונה בתיאום פעילות הקבוצה בחו"ל ובקשר עם קבוצות והנהלת היורוקאפ ימשיך להיות חלק מהחטיבה המקצועית ויסייע להינאס בתפקידיו לצד המשך פעילותו מול היורוקאפ.

יו"ר הקבוצה רמי כהן: "לאחר תהליך שנמשך מעל חודשיים וכלל איתור מועמדים, שיחות וסינון ראשוני, פגישות זום ופגישות פרונטאליות, בחרנו בג'ורג' כמנהל המקצועי שיוביל אותנו למטרות שלנו. אנחנו מאמינים ביכולות, באופי ובניסיון שלו. המינוי הזה הוא נדבך נוסף במערכת שנבנית בהפועל תל אביב ומתחילה לקרום עור וגידים".
 
המנהל המקצועי ג'ורג' הינאס: "אני רוצה להודות לכל הנהלת המועדון על ההזדמנות להצטרף למשפחת הפועל תל אביב. זה כבוד גדול עבורי ואני מגיע עם המון מוטיבציה ורצון לעזור כדי להשיג את המטרות שלנו. אני יודע שהפועל תל אביב הוא מועדון גדול עם היסטוריה ארוכה ואוהדים מדהימים, ואני מצפה לפגוש את כולם בקרוב באולם הביתי שלנו".
לקראת המשחק: משחק ראשון בגמר הפלייאוף

לקראת המשחק: משחק ראשון בגמר הפלייאוף

12/06/2024
ועכשיו: גמר פלייאוף

ועכשיו: גמר פלייאוף

10/06/2024
הערב - משחק מספר 3 בחצי הגמר

הערב - משחק מספר 3 בחצי הגמר

10/06/2024