הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "השחקנים כמעט מתו בסיום המשחק"

"השחקנים כמעט מתו בסיום המשחק"

עונת 19/20 הסתיימה. הפועל מודחת בתום הדרבי השלישי ותחזור לאימונים בעוד כארבעה שבועות. "אני גאה בשחקנים שהוכיחו שהם ראויים ללבוש את הגופיה של הפועל", סיכם המאמן קאסטריטיס. תומר גינת נפרד: "אתגעגע למועדון. הזכות הייתה כולה שלי"

23/07/2020

"סוף העונה, כל חלון מראה כבר את סוף העונה. בלילות כאלה היא לא ישנה"

הפועל SP מצר ת"א מסיימת את העונה המוזרה והארוכה הזו, אחרי הפסד בדרבי המכריע 68:83. מכבי פתחה טוב את המשחק, כשהאדומים ידעו לחזור ואף לקחת את ההובלה ברבע השלישי, אך משם נגמרו האנרגיות אחרי סדרה ארוכה ותקופה מתישה. 

"היו לנו אתגרים רבים במהלך התקופה הזו", סיפר מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס, "היינו צריכים לשמור על בריאות השחקנים ולהביא אותם חזקים מנטלית. החבר'ה שלנו נתנו את כל כולם, לא רק בסדרה הזו שבסופה הם כמעט מתו על המגרש, אלא לאורך כל התקופה. הם צריכים להיות גאים בעצמם על התקופה הזו, ואני יכול להבטיח לאוהדים שהם היו ראויים ללבוש את החולצה של הפועל תל אביב".

לגבי הסדרה אמר המאמן: "אף אחד לא יכול להבטיח לנו שאם היינו מנצחים את המשחק הראשון היינו מנצחים גם את השני. בסופו של דבר היו פה שלושה משחקים תחרותיים, ואם מתעסקים ב'מה היה יכול לקרות' אי אפשר לעשות היסטוריה".

הפועל צפויה לחזור לאימונים כבר ב-20 באוגוסט, כשהמאמן כבר עושה את דרכו ליוון וישוב לתחילת ההכנות. "אנחנו ממשיכים לעבוד על בניית הסגל. הפילוסופיה שלנו לא תשתנה, כי זה מה שאני וצוות המאמנים חושבים שהיא מתאימה להפועל תל אביב. אנחנו רוצים לבנות קבוצה שתילחם בהגנה בכל ערב עם שחקנים שיהיו מוכנים למות למען המועדון".

קפטן הקבוצה תומר גינת, שלו היה זה המשחק האחרון בהפועל אמר: "היה לנו ברור שמכבי תתנפל עלינו, אבל ידענו לחזור יפה למשחק ולהוביל. בסופו של דבר נפלנו על הזריקות החופשיות והריבאונד. אף אחד לא האמין בנו חוץ מהאנשים בקבוצה, ואני חושב שאנחנו יכולים להיות גאים בסדרה שעשינו. הפתענו הרבה אנשים ולדעתי הסדרה הייתה יכולה להיגמר אחרת. מבחינה אישית, זה עוד מוקדם לי לסכם. אני אגיד שהזכות כולה שלי לשחק בהפועל תל אביב ארבע שנים. באתי בנאדם אחר ושחקן אחר ממה שאני יוצא מפה, אני אוהב את המועדון ואתגעגע לאנשים שעובדים בו. במילה אחת - תודה".

 

 

 

 

 

 

הפועל "SP מצר" ת"א: מדר 18 (3-8 לשתיים, 2-6 לשלוש, 6-8 מהקו, 6 אסיסטים, 4 חטיפות, 7 איבודים), גינת 13 (5-7 לשתיים, 1-5 לשלוש), הנרי 12 (2-13 לשלוש, 5 אסיסטים), זאנה 11 (4-6 מהשדה, 3-8 מהקו, 7 ריבאונדים), דייויס 9 (3-10 מהשדה), משעור 5. כן שותפו: שוכמן (0-4 לשלוש), קופרברג, אדם ושטרנברג.


 

הפועל ת"א הודחה מליגת האלופות

הפועל ת"א הודחה מליגת האלופות

23/09/2020
לקראת מוקדמות ליגת האלופות

לקראת מוקדמות ליגת האלופות

22/09/2020
תוצאות הבחירות לוועד המנהל ולוועדת הביקורת

תוצאות הבחירות לוועד המנהל ולוועדת הביקורת

15/09/2020