מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | מי ומה - חצי גמר #1

מי ומה - חצי גמר #1

מה אומרת הסטטיסטיקה? מי השופטים? מה היה לבר טימור, אקסבייר מנפורד ודני פרנקו להגיד? כל המי ומה לקראת המשחק הראשון בסדרת חצי גמר הפלייאוף מחכים לכם בכתבה הבאה

31/05/2023
נגד מי משחקים? 
הפועל ירושלים
 
מה משחקים?
חצי גמר הפלייאוף, המשחק הראשון בסדרת הטוב מ-3
 
מה עם כרטיסים?
כרטיסים אחרונים למהירי החלטה זמינים עכשיו לרכישה בלאן, לחצו כאן

מי שופט? 
עומר אסתרון, עמית בלק, צחי הבדלי 
 
מי משדר?
5SPORT
 
מי משחק?
סגל הפועל: אייל הראל, אקסבייר מנפורד, גיל בני, בר טימור, אדם אריאל, ג'יילן הורד, עידן זלמנסון, נבות ינאי, צ'ינאנו אונואקו, תומר גינת, ג'ורדן מקריי, ג'ייקובן בראון.
 
סגל היריבה: קאדין קרינגטון, ליוואי רנדולף, טי.ג'יי קליין, ספידי סמית', מארקס מייריס, איתי שגב, יותם שמול, עוז בלייזר, נועם יעקב, זאק הנקינס, גלעד לוי, אור קורנליוס
 
מה אומרת הסטטיסטיקה?
  • בין הקבוצות התקיימו 22 מפגשי פלייאוף לאורך השנים, התוצאה 11:11
  • הקבוצות נפגשו עד היום לחמש סדרות פלייאוף עליון – וכולן נפתחו בניצחון ירושלמי. למרות זאת, בשלוש מחמש הסדרות חזרה הפועל מפיגור 1:0 לניצחון בסדרה – פעמיים כאשר החזיקה ביתרון הביתיות ופעם אחת בלי. 
  • הפועל היא הקבוצה היחידה העונה בכל המסגרות שגברה על הפועל ירושלים פעמיים ברציפות: 71:76 בחצי גמר גביע ווינר ו-77:80 בחוץ בסיבוב הראשון. מצד שני, הפועל ירושלים היא היחידה שגברה על הפועל  שלוש פעמים ברציפות העונה.
 
מה עוד מיוחד?
  • צפו בהכנות האחרונות למשחק:
  • צפו בפרומו המיוחד למשחק
מה אומרים?
דני פרנקו: "מה שהיה היה. זה פלייאוף, ובפלייאוף הכל מתחיל מהתחלה. בפלייאוף כולם משחקים אגרסיבי ומעלים את הרמה. אנחנו יודעים מה אנחנו מסוגלים לעשות ואני מאמין בשחקנים שלי".
 
אקסבייר מנפורד: "יהיה משחק קשה ואגרסיבי אבל עשינו הכנה טובה. אני חושב שאנחנו בתקופה טובה ואנחנו רוצים להמשיך אותה - לשחק חזק ולהיות שם גם מבחינה מנטלית. אני יודע כמה המועדון רוצה וחיכה לזה ונעשה הכל כדי להגיע לאן שצריך".
 
בר טימור: "אנחנו שמחים להיות במעמד הזה ורוצים להשיג יותר. האתגר הגדול יהיה להתמודד עם האגרסיביות שלהם. אנחנו צריכים לעשות קפיצת מדרגה מהמשחקים האחרונים מולם. האוהדים שלנו מגיעים לכל מקום בעולם ולא ניקח את זה אף פעם כמובן מאליו, אנחנו מחכים לראות אותם כמובן גם מחר".
הפועל בחצי גמר גביע ווינר סל

הפועל בחצי גמר גביע ווינר סל

23/09/2023
הפועל ת"א 23/24 יוצאת היום רשמית לדרך!

הפועל ת"א 23/24 יוצאת היום רשמית לדרך!

22/09/2023
הפועל זכתה בטורניר ווינר 2023 ת"א!

הפועל זכתה בטורניר ווינר 2023 ת"א!

19/09/2023